Dziś otwarte: 9.00-15.00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa - Radość
2020.08.13
LEXUS WARSZAWA RADOŚĆ - UROCZYSTE OTWARCIE

Nasza firma - warszawska Grupa Radość, która od 1986 roku związana jest z marką Toyota, poszerzyła swoją działalność o samochody z segmentu premium, otwierając 13 lipca 2020 r. salon Lexusa. Jest to doskonałe uzupełnienie bogatej gamy samochodów Toyoty.

Lexus Warszawa Radość położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Toyota Radość. Obiekt spełnia standardy dostosowane do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marek premium, tworząc przy tym luksusową przestrzeń wnętrza połączoną z japońską filozofią kultury gościnności tj. omotenashi.

Nasz salon wspaniale współgra z otaczającą go przyrodą. Zgodnie z naszą wizją prowadzenia biznesu ekologicznego zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania, wyposażając obiekt w odnawialne źródła energii, które są przyjazne dla środowiska.

Posiadamy pełną gamę elektrycznych hybryd, obejmującą szereg różnych modeli, od kompaktu, przez SUV-y, po sedany i coupe.

Lexus Warszawa Radość to autoryzowana stacja obsługi, która oferuje kompleksową obsługę klienta, salon z kilkunastoma miejscami do ekspozycji samochodów, serwis mechaniczny, blacharsko-lakierniczy oraz pełną usługę finansowania i ubezpieczenia.

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia Lexus Warszawa Radość!

jazda testowa
zapisz się