Dziś otwarte: 8:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa - Radość
2023.08.11
80. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMOWY W WENECJI
  • Zupełnie nowy, przełomowy crossover LBX zajmie ważne miejsce w gamie zelektryfikowanych pojazdów Lexusa, zapewniając uczestnikom festiwalu komfortowy transport na najwyższym poziomie.
  • 80. edycja festiwalu odbędzie się na weneckiej wyspie Lido od 30 sierpnia do 9 września.


Przełom sierpnia i września to czas, gdy Lido ponownie zabłyśnie światłami reflektorów. Rozpocznie się bowiem 80. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji - La Biennale di Venezia 2023. Już po raz siódmy Lexus powróci jako oficjalny samochód tej imprezy.

Współpraca Lexusa z jednym z najdłużej istniejących festiwali filmowych na świecie wzmacnia wartości, które marka podziela ze światem kina: kreatywność, mistrzowski kunszt i dostarczanie odbiorcy niesamowitych doznań.

Samochody Lexusa zapewnią transport artystom i twórcom filmowym podczas całego festiwalu, który potrwa od 30 sierpnia do 9 września. Na czerwonym dywanie pojawią się m.in. Zendaya (Spider Man: No Way Home), Mike Faist (West Side Story), Josh O'Connor (The Crown) i Caroline Murino (Casino Royale).

Całkowicie nowy LBX to przełomowy model Lexusa. Zarówno jego design, jak i moc zapewniają wrażenia z jazdy na najwyższym poziomie.

W tym roku znów będziemy współtworzyć magiczną atmosferę festiwalu filmowego w Wenecji, oferując gościom wyjątkowe doświadczenie podróżowania samochodami Lexusa. Jesteśmy szczególnie dumni, że na tę ważną scenę wprowadzamy nasze najnowsze dzieło. To model LBX, który łączy współczesne trendy w zakresie projektowania i technologii, zachowując jednocześnie cechy, które wyróżniają markę Lexus
 tłumaczy Paolo Moroni, dyrektor Lexus Italy.

Relację i kulisy 80. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji śledzić można będzie na naszych profilach w mediach społecznościowych. Zapraszamy na Facebook Lexus Polska oraz @lexuspolska na Instagramie.

jazda testowa
zapisz się